Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Qorthral #297 üzenetére

    "Remélem nagyon sokat nem veszítünk ezen a hétvégén... Összesen amúgy 8 játékos szív máris az időmérőn választott Vettel vagy Massa tipp miatt. Ilyen az élet."

    Bizony ilyen. :K Arra én sem gondoltam, hogy Vettel autója meghibásodik.

    Mondjuk mivel a futamra Massa-t tettem meg, remélem, holnap élete versenyét nyújtja! :P

    "Itt vannak a tippek"

    Mivel a múltkori hozzászólásodban azt mondtad, hogy szívesen veszed a kritikát, így most leírom pár gondolatomat.

    Már a múltkor is szerettem volna megírni, végül elmaradt. Megírom hát most.

    - Kérem az összes tisztességesen tippelő játékostárs nevében, hogy RobiGida teljes "IM-RACE-TEAM" tippjére kapjon nulla pontot!

    Már a spanyol nagydíj után is nehezményeztem azt a liberális hozzáállást, amely szerint 18 pontot kaphatott a szabálytalan tippjére, és ezzel már önmagában több pontot szerzett, mint az utána következő becsületesen tippelő másik 10 versenyző mindegyike.

    Ez nem fair a tisztességes tippelőkkel szemben.

    Az, hogy most megint végigtippelte a "tuti Mercedes sort", és megint csak az egyik tippjét húzod ki... :(

    Én ezt nem tudom elfogadni. Így mi értelme van a szabályoknak, és egyáltalán ennek az egésznek?

    Most vagy komolyan vesszük a tippelősdit, vagy ne is osztogassunk pontokat. (Aki pedig nem képes a szabályoknak megfelelően játszani, az ne játsszon.)

    - Továbbra is maximális tiszteletem a Tiéd, amiért ilyen lelkiismeretesen intézed a tippjátékkal kapcsolatos teendőket; kérdéseket találsz ki, statisztikát készítesz, informálsz, stb. :R

    Viszont tartom magamat a korábbi véleményemhez, hogy az "IM-RACE-TEAM" pontozása alapjaiban rossz. Ha szeretnéd, szívesen leírom, hogy miért.

    - A random kérdésekbe rengeteg energiát fektetsz bele, és nem akármilyen fantáziával dolgozod ki a kérdéseket, ez nyilvánvaló. A mostani különösen érdekesre sikerült, de szerintem pár apróság nem "illik bele". Ez pedig a "fele/harmad" pont a második és harmadik legjobb tippekért.

    Ebben az esetben ha utóbbi helyekre "meglepetés" versenyző kerül, tehát sok pontot ér még harmadolva is, előfordulhat, hogy az arra tippelő játékos több pontot szerez, mint aki telibe találta a végeredményt.

    Tippjátékról van szó, ez így nem jó. Azért mégis csak a telitalálatot "illik" a legtöbb ponttal jutalmazni.

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák