Hirdetés

Aktív témák

  • szepeb

    csendes tag

    Hi!
    Ha nem számít a pénz, és mindenképp i7205 chipkészletes lapot akarsz, akkor nézz utánna, mert már lehet kapni (pl a már említett miklandban) Ezt onnan tudom, hogy épp előttem adtak el egy Gigabyte 8inxp-t (mondjuk az is lehet,h ogy a srác már pár hete előre megrendelte, és direkt neki hozták) Viszont szerintem az ára miatt nagyon kétséges, hogy megéri e, ugyanis:
    1. bő egy hónap és az Intel kihozza a 800-as rendszersinű HT-s P4-et és akkor ez a lap szart se ér, mert csak 533-ast tud(+adalék, hogy az új procihoz készült chip már dual DDR-ből a 400Mhz-es modulokat is támogatja az i7205-ös viszont csak ddr266-ot) És még olcsóbb is lesz egy olyan alaplap, ugyanis az i7205-ösnek 6 rétegű nyák kell, az új chipkészlet(becslések szerint i865) meg megelégszik a 4 rétegűvel.

    2. ha számít az ár, de mindenképp dualDDR és AGP Pro kell akkor ott van a Sis 655 és a rá épülő Gigabyte Sinxp (amit viszont sajnos még tényleg nem lehet kapni:)) Legalábbis nekem nem siekrült Miklandnál a srác alapból azzal kezdett, amikor kérdeztem, hogy ilyen nincs is, meg ha lenne akkor is szar lenne, mert sis, meg izé, kicsit felbosszantott, mert elkezdett magyarázni,h ogy a ddr266 bőven elég meg izé. Úgyohgy hagytam a francba, de még szétnézek máshol is, mert szerintem egy ilyen lap max 40-45 lenne, ami már barátságosabb, de az igazi megolás szerintem mégis az, hogy kivárja az ember az i865-öt(csak én nem tudom:))

Aktív témák