Hirdetés

Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    Megjelent a PC Mark Vantage kizárólag Windows Vista alá. Nem lenne korrekt összehasonlítani az asztali gépek teljesítményét a notebook-ok eredményével. Az eredmények mellett írjátok le a notik adatait, OP rendszer típusát (32 v. 64 bites).
    Kezdem a saját adatokkal:
    HP 6715b
    X2 TL-60 (2 Ghz)
    2x1 Gb (667) RAM
    Radeon X1250 (integrált M690) VGA
    160Gb (PATA 5400 rmp) HDD
    Windows Vista Business 32 bit
    Gyári driverek, alapbeállítások, tuning nélkül.

    Vantage result: 1893 pont

    Vantage

    [ Szerkesztve ]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

  • Rover623

    félisten

    válasz Damage #1 üzenetére

    Nem lenne korrekt összehasonlítani az asztali gépek teljesítményét a notebook-ok eredményével.
    És miért is nem?
    Szerinted az én gépem hány pontot kapna?
    Pedig nincs egy éves...és a feladatainak maximálisan eleget tesz.

    P.S.:
    Egyébként ha már úgy gondoltad hogy a hírhez kapcsolódó topic nem elég, legalább egy korrekt első hozzászólást összedobhattál volna...:P

    [ Szerkesztve ]

    primus inter pares

  • Damage

    senior tag

    válasz Rover623 #2 üzenetére

    Zavar, hogy a fórumon eltöltött majd' 1400 napom alatt megnyitottam a kb 5-6. topicom?
    Azért nem szerencsés összehasonlítani, mert:
    -az asztali gépekben jóval erősebb procik vannak
    -jobban tuningolhatóak (asztali gépek)
    -a notik nagyrészében integrált VGA van
    -a notik nagyrészében 5400-as fordulattal rendelkező HDD találhatóak
    -sok embert NEM ÉRDEKEL az asztali gépek teljesítménye, de a laptopoké igen!
    -van egyéb benchmark topic kizárlag notebook-ok részére, akkor miért ne lehetne a PCMark-nak is

    Remélem kielégítettem a kíváncsiskodó kedved, mégha nem is tartozom neked magyarázattal!
    Tisztában vagyok vele, hogy nyitottak a hírhez kapcsolódó topicot, ha figyelmesen megnézed, én is írtam oda, mielőtt ezt megnyitottam.
    Nem hiszem, hogy kellene különösebb magyarázat a Vantage-hez. Kitettem a linket, aki nem ismeri, rákattint és elolvassa!

    OFF hozzászólásokra, főleg a hasonlókra nem nagyon vagyok kíváncsi! Kérem csak azok írjanak, akiknek szorosana témához van HSZ-a.

    [ Szerkesztve ]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Aktív témák