Hirdetés

Aktív témák

  • panda

    tag

    2005.02.28 Hetfo de

    Ma is gyulessel kezdodott a napom, persze semmi, szokas szerint. Kaptunk kereszteket, amitol en szabadultam meg a legjobban. Biztos az hatotta meg a boss-t, hogy eltuntuntettem a kezeimet a hatam mogott, lehajtottam a fejem es alazatos pozban ultem a foldon mint egy profi koldus. Aztan a felkelesnel eloreestem(persze bevertem a pofam), de azert eleg jol sikerult a szinjatek. Kar, hogy nem mentem szineszi palyara, igazan jol tudok alakitani. Ezt bizonyithatja az ex-baratnom(menyasszonyom) is, aki nem tudott kiismerni 51 honap alatt.
    Vegre neki kellene allni melozni, de kinek van kedve, mert ma meg unnepelunk is a cegnel, mar felfedeztem a bort meg a kajat. Persze elkergettek, a gonoszok.
    Na mindegy, ma se erek haza idejeben, csak este keson es meg a kepekkel is kell foglalkozzam. Elhataroztam, hogy site design-nal fogok foglalkozni, a progikat megvettem kemeny penzen, mostmar csak neki kell allni tanulni. Ugyis van idom estenkent mint facer kannak.
    Szombaton elmentem szinhazba (nem voltam ossz-vissz vagy 1-2 eve), valami modern nemet drama volt, szerencsere magyarul, tehat vegigunatkoztam a 1 1/2 orat allva persze mert gentleman vagyok es atadtam a helyem egy megkesett holgyemenynek. Egy kicsit veszekedtunk, de aztan csak leult, amikor verest igertem, ha nem teszi le a segget. (Persze most csak viccelek, de azert nehez volt meggyozni, hogy uljon csak le, mert en mar nem ulok le meg penzert se(itt megjegyzem, hogy ha jol fizetett volna, akkor lehet, hogy megis) meg elegge makacs vagyok ilyen szempontbol is). Azert annyi jo volt a darabban, hogy a ket szineszno egy ideig csak tangaban es meltartoban szteppelt, aztan lenge halokontossel takartak magukat. Ahogy elneztem a fiukat a terembol mast is csinaltak volna, nemcsak neztek volna oket. Persze meghalltak vagy ketten a vegen a fiuk kozul, de azert eleg jo volt. A cimet persze elfelejtettem, mert utanna elmentunk inni es lefaradtam elegge. Azert hazakisertek, hogy nehogy elnyuljak valahol. Egy kicsit sasszeztam neha mert en mentem a fal mellett es ki kellett keruljek egy ket kiallo szegletet. Mostmar nem tudom, hogy tenyleg volt-e ott valami vagy csak a labaim gabalyodtak ossze. Azert olyan 12-re hazaertem es meg sutottem is kajat magamnak, egy kisse megegettem magam a forro olajjal, de nem faj nagyon. Nyalogattam a sebem s aztan zabaltam. Tobbet nem mertem inni igy megmaradt a sorom. Mar 1 hete meg akarom inni, de mindig kozbejon valami. Persze tartogatom meg egy ideig, hatha kimegy a garanciabol. En egy buuuus panda vagyok. Na ideje unnepelni menni. A melo varhat.

    Our choices define us, sometimes doom...

Aktív témák