Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • panda

    tag

    2004.02.04 Pentek

    Hogy utalom a penteket, el sem tudom mondani. Meg a fu se no, igaz, hogy hetfon se. Marcsak ilyen az elet. Tok lusta vagyok es ma meg lenne fizinap is. Remelem, hogy lesz belole valami. Kellene valami kajat rendelni, mert lassan ehenhalok. Azert nem rossz itt, azert fizetnek, hogy netteljek 8 orat. Igaz, hogy en tobbet szoktam, de egy kis tulora senkinek nem art, foleg, ha a sok bagoszunet miatt nem tudja elvegezni a munkajat :).
    Amugy megvagyok, de nem ugy mint Afganisztan (megb@szva). Remelem, hogy nem cenzurazzak ezt a reszt.
    Lassacskan mindjart 1 eve vagyok a prohardver lelkes tagja. Nem mindha erdekelne valakit is, csak ugy mondom.
    Szegeny kollega akivel 1 irodaba dolgozunk, ma mar nem birta cernaval es elsirta magat 2 honap utan, hogy utalja a sok metalt amit hallgatok. Mit csinaljak, ha csak ilyen zenevel tudok dolgozni. Azert feltettem neki mindenfele zenet, hogy megnyugodjon, igazan rafer mert problemai vannak es a sok metaltol elegge pesszimista lett. En nem, mert en mindig ilyen vagyok.
    2 het alatt ket titkarnonk volt. AZ elsovel nem talalkoztam mert otthon dogoltem 2 hetig (lasd feljebb), de allitolag vagy 2 m magas volt, randa es buvalb@szott. Nem is beszelt senkivel, csak a fonokkel, mas foldi hallandonak alig akart koszonni. A mostani legalabb jol nez ki, de ez is alig akar koszonni es 3 napig senkinek sem koszont csak a fonoknek. Mar keszultunk megkeseriteni az eletet, amikor megis elkezdett rendesebb lenni. Amikor idekerultem, akkor volt egy tok cool titkarno, egyfolytaba feljart hozzank napot lopni meg cigizni. De elment vagy 2 honapja.
    Kezdem erezni, hogy ideje no utan nezni, nincs mit ucsorogjek a mogyoromon, mert mar tultettem tobbe kevesbe magam a szakitason es az eletem elb@szasan, tehat ideje valamit csinalni.
    Apropo, az aszisztensno ugy megszurt, hogy 2 napig alig tudtam begorbiteni a karom, azt hiszem, hogy atszurta a venat, mert eredekesen megdagadt es mindenfele er latszott meg piros foltok. Elegge lestrapalt lettem miatta. Azert tegnap kianalizaltak az eredmenyeimet es a doki megallapitotta, hogy mar sokkal jobb mint volt, most alig ket ertek rossz, igaz, hogy mind a kettonel 6X-a a normalis erteknek, de majd javul. Eddig 6-bol 4 eredmenyem volt olyan, hogy a fejehez kapott amikor meglatta. Mind a negy eredmeny 8-12X volt a normal maximalis erteknek.
    Megvigasztalt, hogy mostmar ihatok, de nem olyan sokat, hogy beessek az asztal ala. Nem vallottam be neki, hogy 3 napig majd' az asztal alol szedtek ossze. Minek elrontani a jo hangulatot. Es persze mar nem vagyok fertozo sem, ami a legjobb hir volt. Ami viszont elszomoritott, hogy nem szabad sportoljak meg 2 honapig. Kivancsi, hogy a szex a sporthoz tartozik, vagy az ok? Szerintem megreszkirozom. Legfoljebb boldog ifju eveimben szolit el a halal. El fogok menni ezentul hetente 1-2X uszni, mert unom a tespedest.
    Mintha megszallt volna a muzsa, mind enekelek es szep kifejezeseket hasznalok. A kollegak mondtak, hogy azert ami sok az sok, jo lesz, ha nem pofazom annyit mert megart az egeszsegemnek. Ugye, hogy milyen kedvesek? Mondtam nekik, hogy ha nem tetszik, akkor menjenek a (es itt sok es alpari szot mondtam nehany percen keresztul) es azt is hozzatettem, hogy falhozvagom es megrugdosom oket ha sokat pofaznak nekem itt. Ebbol is latszik, hogy nem vagyok agressziv ember es a jolneveltsegben sincs hiany.
    Talan ideje lenni dolgozni is valamit, mert mar vagy 4 oraja szunetelek. Ez a pentek. Ja, es holnap dolgozom de csak nehany orat es sajat joszantambol.
    Ha jol meggondolom, el kellene mar menni valamit meginni, mert 2 napja szaraz a gegem es ez arthat az egeszsegnek.
    Na most jottek a penzzel, kiderult, hogy egyikunk nemkap fizit, de nem azert mert lopja a napot meg ki tudja mi mindent, hanem mert nem vettek fel eleg penzt a bankbol. En megis kapok, mert az egyik kollega lelepett, ugyhogy gyorsan rendelunk nehany pizzat. Sorert meg lemegyek a kozeli kozertbe.
    Megis kezd szebb lenni ez a nap. Ma kellene vegyek nehany cd-t is meg toronyorat lancostol.
    Arra gondoltam, hogy nyaron elmegyek Horvatorszagba legalabb 1 hetre, pont akkor amikor az eskuvonk lett volna. szerinetm jo otlet, de ideje utannajarni a dolgoknak. Ahogy szamolgatom egyere inkabb ugy erzem, hogy meg kellene kerjek valami fizetesemelest, mert az passzioim minden penzemet felemesztik. Ide sorolnam a rengeteg bagozast, ivast meg folosleges dolgok vasarlasat es fizeteset mint az elelem, berlet, adosag stb. Jo lenne, legalabb az egyiket nem fizetni, leginkabb az utobbit.
    A legjobban a kp-t szeretem, mert azt azonnal el is kezdem kolteni mint peldaul most.
    Itt az ideje, hogy elinduljak sorert, ha jol szamolom, es meg dolgozom vagy 6 orat, akkor az min 6 sor, ehez meg hozzajon a megrazkodtatas, hogy a fizinek csak a felet kaptam ki, amit csak ujabb 2 sor hoz rendbe, meg meg nehany, hogy ilyen sokat dolgozom ma es meg holnap is. Ja es persze a tegnapi sikeres vizsga oromere is kellene nehany, de mar nem is reszletezem.
    A lenyeg a tegnapi vizsgan, hogy annyit tudtam, hogy irjak le helyesen a nevet az egyik szakinak es kb annyi volt. Ugy ertesultem, hogy ez eleg is, hogy atmenjek. Szokasomhoz hiven, most is tevedtem es 4 kerdes volt megadva, amirol persze fogalmam se volt. Azert az egyik kerdesben ott volt a szaki neve es a tanar hozzatette, hogy aki nem irta le helyesen a nevet, azt elvagja. Azt persze jol leirtam. Megneztem a netten, mert gozom se volt rola. Amikor a tanar latta, hogy mindenki csak suketen bamulja a falat meg ot, erre megszegyelte magat es kiment. Amikor visszajott vagy 5 perc mulva megjegyezte, hogy mostmar remeli, hogy mindenki irt egy atmenot, ha nem, akkor o ott helyben fobe lovi magat. Nagyon elkezdtunk rohogni, mert majd' egyikunknek sem volt meg az atmenoje addig. Amikor meglatta, hogy milyen marhak vagyunk lesutotte a fejet es eltakarta a szemet. Azert ha tartozkodoan is, de megszeretem 3 kerdesre valaszt, es nagyon randan lekormoltem egy feloldalnyi szoveget, ezzel biztositva magam. Meg arra is volt idom, hogy a mellettem es a mogottem levot kihuzzam a szarbol.
    Persze, a jovo hetre mindenfele hulye projektet kell kesziteni es tanulni, de nem hiszem, hogy kedvem lesz erre, hogy miert? Mert megszereztem egy jo kis projektet, meg az ex-menyasszonyom csinalta es ideadta a heten. Azert mert szakitottunk, nem szakitottuk meg a baratsagot. Igy kell szakitani barataim! Igazan nagyon rendes lany, kar, hogy nem voltam hozza olyan jo mint amilyent o megerdemel. Mindig a szivemben fogom hordozni.
    Na a pizza megrendelve, sorert meg lement az egyik haver mert en itt irok mint az orult. Szegeny azt hitte, hogy dolgozom es nem mert zavarni :DDD
    Akkor most ideje egy ujabb szunetnek, mert mar irtam eleget.
    Love and Peace

    Our choices define us, sometimes doom...

Aktív témák