Hirdetés

Aktív témák

  • panda

    tag

    2004.10.02 de 0.32 szombat

    Nem eppen rossz az elet, a gep elott ulok bent a cegnel, ugye uj fiukent meg kell tapasztalni ezt is. A szomszed szobaban a festok eppen most festik a fonok iriodajat. Duhos vagyok, mert elfelejtettem az admin paswordot es kenytelen vagyok szereny userkent tengetni az eletemet. Felhivtam az elobb a havert, de letette a telefont, mondjuk igaza volt, ejszaka kozepen felkelteni egy passwordert... Biztos anyazott, mert a baratnojevel van biztos. A kis kejenc... en meg itt logatom a mogyoromat reggel 9 oraig ameddig felvaltanak. Remelem ezert a feher ejszakaert adnak valamit. Habar egyszer kerdeztem egy havert, hogy o mit kapott mikulasnapra (hulyen hangzik mi?), erre azt valaszolta nagyon pesszimistan, hogy: ''Orvendek, hogy nem szoptattak meg, nemhogy kapjak is valamit''. Ez kb 6 eve volt, de ha eszunkbe jut mindig rohogunk egy felorat.
    A festok becsuktak a fonok irodajaban az ajtot, remelem nem nemi eletet elnek, mert ez nem zavarna kulonosebben, de mind a ketto fiu...
    A fiuk figyelmeztettek, hogy most itt az alaklom, felhivhatnam az egyik szemrevalo kolleganot, hogy segitsen vigyazni az irodara. Attol tartok, ha a csaj itt lenne, akkor tolem elvihetnenek mindent, mert ki tud figyelni masra is. Itt a webcam is, ha megjon, akkor adom az url-t, eloben nezheti akarki. Igaz is, ideje hivni a messengeren, hatha unatkozik es segitenek neki elutni az unalmas ejszakat. Persze csak viccelek, hiszen en huseges volegenyjelolt vagyok...
    Megint a baratnom haragudt, hogy fontosabb a munka mint o. Ez van, a francba ahelyett, hogy orvendene, hogy ilyen szorgos vagyok, meg o all az erdo felol. Milyen igazsagtalan... Ezek a nok, az ember kiadja a lelket, hogy valamit felmutassosn, erre azert morrog, hogy nem toltok eleg idot vele.
    Lehet, hogy megis meggondolom magam es nem nosulok, ha minden este morgas lesz .... helyett.
    Nnnna, ugy latom kesz az egyik szoba... meg van egy par, de remelem reggel 9-ig nem fejezik be. Nincs kedvem rendet rakni meg felmosni.
    Huu de almos lettem, igaz sort iszom kozben, ne felejtsek el szolni a festoknek, hogy ha befejeztek koltsenek fel. Ja, persze azert vagok itt, hogy felugyeljek. Ezert nem mentem bortonornek, mert tul lusta vagyok a komolysagra.
    Erdekes, hogy 2 hete dolgozom,a masik munkahelyemen nem jelentettem meg be, hiszen remelhetoleg betegszabin leszek meg 1-2 hetet. De S.O.B. vagyok.
    Igaz is, ket het alatt az atlag munkaidom nem 8 ora volt, hanem 10. De rendes vagyok, egesz nap linkkeresek es meg maradok is, hogy meg tobb linket csereljek. Nem tudom neztetek-e, de a prohardvernek egesz szep Google PR-je van. Ha nem csal az emlekezetem 6-os talan? whatever. Ugyis csak irok ossze-vissza. Az a kocsog nem hiv vissza, hogy mondja mar az admin passw-t. Utalom, ha userkent kell egy gepre bejelentkezzem. Ilyenkor losernek erzem magam.
    Na ideje leengedni a faradt olajat.

    Our choices define us, sometimes doom...

Aktív témák