Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz b. #9 üzenetére

    Megnéztem az Ipon cikk alatti hozzászólásokat és Abu ide vagy Abu oda, ugyanazok a vélemények jönnek elő. Teljesen mindegy hogy TDP vagy sem, akkor is 800 W a fogyasztás és ezt felesleges magyarázni. Egyáltalán nem az az irány ami jelenkor egyik fókuszára korrektül reagálna szerintem. Nagyobb a teljesítmény, de ilyen alapon akkor ne húzzuk a szánkat ha valaki továbbra is 5 literes V8-as monstrumokat vesz autónak és elfüstöli a világ maradék kőolaj készletét is majd.

    Ha professzionális célokra készül ilyen fejlesztés az rendben lenne, na de ezt lehozzák az átlagembernek is. Minek ekkora teljesítmény otthonra bárkinek és hova?! Lesz 6 millió egy PC, amibe valaki bele akar erőltetni két ilyen kártyát is? Csak eljátszottam a gondolattal kicsit, nem kell komolyan venni. De ha már nálam ilyen gondolatok támadnak, akkor képzeld el ezt sokak esetében. Én nem tartok egy hozzászólót sem vétkesnek ezért. Azt látom hogy megy minősítgetés, aminek a szakmához nem nagyon van köze. :R No offense és ez csak egy vélemény.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák