Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #24030 üzenetére

    Az ilyen jellegű marketingstratégia nem úgy agresszív, hogy nem tudod nem észrevenni, mint annak idején az, ahogy pl. a Firefox a csapból is hirtelen elkezdett folyni (a Chrome-ot most inkább nem említem, mert ők is elég irritáló módon oldják meg, más böngészőket használva állandóan szólnak, hogy használj egy modern és gyors böngészőt), hanem szimplán alattomos, gusztustalan, tolakodó és visszatetszést keltő. Alattomos, hiszen a next-next típusú átlagjúzer (nem biztos, hogy ez ostobát jelent, hanem szimplán hozzá nem értőt), aki nem figyel oda, úgy rakja fel, hogy ő igazából egy másik programot akart felrakni, de mellékhatásként ezt is megkapta. Én mondjuk észreveszem, de az ilyen programokat, amik így furakodnak a pofámba, hogy épp valami tök mást telepítek, és ennél akár csak egy Next választ el alapértelmezetten (ha nem kattintok át az "I do not accept" radio buttonbe) a másik program felrakásától is (pl. silent módban is települhet), általában nem tudom komolyan venni, ha van rá lehetőség, inkább megpróbálom kerülni. Szerintem sokan utálják az ilyen jellegű betolakodó programokat, szóval kétlem, hogy ez lenne a megfelelő mód az Opera megismertetésére. Csak úgy simán figyelemfelkeltő és jól sikerült (vagy felőlem lehet szar is) reklámokat nem lehetne nyomatni inkább agresszív módon? :)

    "Notit nem is érdemes legalább 512 gigás (SLC-s) SSD nélkül (rendszernek + minimum 1TB HDD) venni."
    Először megijedtem, hogy ezt halál komolyan írod, aztán a későbbi, picit ironikus hangvétel láttán megnyugodtam. :D Remélem, azért senki nem veszi véletlenül komolyan. :P

    Jó ez az nsa-cloud.com. :)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák