Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz bluobluo75 #23003 üzenetére

    "a youtube nállam már vagy féléve akadozik és nem nagyon találtam eddig semmit ami megszüntetné ezt
    Volt egy másik topikban egy felhasználó aki a centert javasolta ami miután feltettem kb 90%-ban az akadozást megszüntette, a tiéd is tudja ezt?"

    Van egy "Speed Booster - Better video preloading / buffering" funkció, amivel elvileg a videók előtöltésén javít, nálam ez be is van kapcsolva, lehet, hogy ez megoldást jelentene nálad, nem tudom, ha kipróbálod, kiderül.
    Szerintem csináld azt, hogy átmenetileg letiltod a YouTube Centert az opera://extensions oldalon (nem muszáj letörölni, elég, ha átmenetileg letiltod a Disable gombra kattintással), telepíted ezt a Magic Actions for YouTube™ kiegészítőt (ne hagyd egyszerre működni mind a kettőt!), és meglátod, hogy tetszik. Max. ha nem jön be, letörlöd. Én mióta kipróbáltam a YouTube Center után, csak ezt használom, előbbit meg kukáztam.

    "Illetve miket tud?"
    Itt van felsorolva az összes:
    https://addons.opera.com/hu/extensions/details/magic-actions-for-youtube/?display=en
    Én amit fontosnak tartok, az az "Enable Auto HD" funkciója, van még egy "Enable Cinema" lehetőség, amivel nagyobb méretben láthatod eleve, az említett "Speed Booster - Better video preloading / buffering" funkciót is használom, egy-két elemet el lehet rejteni vele, van ilyen "Day/night feature", stb...
    Alapvetően ezeket elvileg a YouTube Center is tudja, de azzal én túl sok problémát tapasztaltam, például amint engedélyeztem, úgy tűntek el a YouTube-oldalról elemek, hogy azokra nem vonatkozott beállítás (videó-tetszikelés (félreértések elkerülése érdekében nem Facebookos lájk gombra kell gondolni, hanem a YouTube-os tetszést kifejező gombra) és listába rakás, ilyesmik), így visszarakni sem tudtam őket - egyetlen megoldás az extension tiltása volt. Lehet, hogy az újabb verziókban ezeket javították, fogalmam sincs, de mivel az általam javasolt extension tud mindent, ami számomra lényeges, és jól működik, nem tapasztaltam vele hülye bugokat, ezért nem látom értelmét próbálgatni a másikat. Próbáld ki, és meglátod, melyik bejövős, ez teljesen szubjektív. :)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák