Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz amadeus11 #22015 üzenetére

    Melóban (ott picit alapabb igényekkel használom az O12-t) nekiálltam próbálgatni Maxthon-t.
    Tapasztalatok 2 nap után: [link]

    Kis kiegészítés, ami nem került bele a linkelt hsz-ba:
    - sütik törlése kilépéskor beállítást nem találtam
    - fülsáv, címsor, állapotsor jó lenne keskenyebb kivitelben (19"-os moncsi 1366x768-as elég keskeny magassággal megáldva)

    A lényegi rész, hogy az O12-ben megszokott oldalpanel picit másabb kialakításban, de jelen van és ott elérhető egy könyvjelző gomb, ami szerencsére megjegyzi az utolsó használt mappát, így kinyitva nem kell folyton nyitogatni az almappákat (mint pl. a szerencsétlen könyvjelző sávnál).

    Mondjuk itthon nagyon sok könyvjelzőhöz megjegyzéseket írtam, amit nem tudom átvesz-e ill. ha igen, akkor hasonlóan meg tudja-e jeleníteni. Melóban nem kommenteztem még könyvjelzőt.

    Egérmozdulatokra nem tudok mit írni, mivel nem használtam eddig. Adblock alapból beépített és hufilter.txt-t seperc alatt lehet hozzáadni [link]

    Valami ilyesmit várnék az új Opera irányából is.

    Egyelőre melóban tesztelgetem, de itthon marad még az O12

    Komfortos jelszókezelő alkalmazásra kellene lassan váltani (a mexel által taglalt roboform megoldás nem hangzik rosszul egyébként, de azt élesben is tesztelni kellene), onnantól "szinte bármelyik" böngészőre minimális ráfordítással lehetne váltani. Bár a könyvjelző megjegyzések kezelésére még ki kellene találni valamit.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák