Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Orlin #21887 üzenetére

    Hát igen, ez nagyon jól jellemzi a haladás ütemét, meg alátámasztja, amire előbb panaszkodtam. Erre a popupos baromságra már relatíve régen panaszkodtam ahhoz képest, hogy mikor nyomták ki a következő developert. Mondjuk ez megérthető lenne egy developer-változatnál AKKOR, ha a következő release tartalmazna élvezhető újítást, nem csak bénázások javítását.

    http://blogs.opera.com/desktop/changelog20/#b1387.16
    Hiába nézegetem a changelogot, például a bookmarkokra vonatkozó, nagyon régóta beígért módosításokra/újításokra vonatkozó infókat nem látok, csupán rossz implementációval kapcsolatos bugfixeket (degenerált összeomlások felfedezését és javítását, meg olyan hülyeségeket, minthogy ha az ember véletlenül nyomta meg a Ctrl+D-t (könyvjelző hozzáadása), akkor egy Escape hatására (amivel jelzed, hogy nem gondoltad komolyan) TÖRLŐDJÖN is a bookmark - pl. utóbbit eleve nem értem, miért kell külön megcsinálni, miért nem úgy csinálják meg, hogy AKKOR MENTSEN, amikor leokézom az egészet...ne korábban.).

    (#21886) Predator2 :
    A Firefox akkor lenne jó alternatíva, ha nem lenne relatíve vánszorgós és picit akadozós a GUI.
    Egyébként az elérhetőek közül még a legjobb alternatívának tartom, de nekem zavaró a relatív lassúsága, és valahogy nem áll kézre, de ez egyéni szoc. problem, evvan. De nagyon jó extensionök készültek már hozzá, és azt is körbejártuk korábban, hogy ezeknek van legalább jogosultsága az extension API kialakítása miatt ahhoz, hogy érdemi bővítmények legyenek. Igaz, ez hátránya is lehet, ha van egy nem túl megbízható extension. De nem megbízható extensiont lehet ugyanúgy írni Chrome-ra is, csak ott be kell érni csökkentett funkcionalitással, tehát a rosszindulatú fejlesztő adott esetben csak nyomozni tudja a tevékenységedet, meg egy-két privát adatodat ellopni, nem tud kotorászni mondjuk a fájlrendszerben. :DDD
    Mondjuk FF extensiont nem fejlesztettem még, úgyhogy az a része nem tudom, mennyire kényelmes, meg a doksija sem tudom, milyen.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák