Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz DeathAdder #18045 üzenetére

    Nem tudom, mi a problémádra a megoldás, de biztosan nem te csinálod rosszul.

    A napokban kellett szüleim gépén távolról újratelepíteni az Operát, mert a 12.02 → 12.10 automatikus frissítés kinyírta az összes böngészős fájl- és protokolltársítást ... A fenti ablakban náluk sem jelent meg az Opera választási lehetőségként, Operában az alapértelmezettre állítás hibaüzenettel végződött a Vezérlőpultban Operához tartozó fájltársítások megjelenítése is hibaüzenettel nyílott meg, pedig ők garantáltan semmiféle portable vagy több profilos mókával garantáltan nem próbálkoztak.

    Sk8erPeter: Rengeteg embernek lenne szerintem igénye erre a zoom-megjegyzős dologra, ahogy mondjuk az autocomplete opcionális implementálására is a formoknál.
    Ráadásul ezt az autocomplete-nél lényegesen egyszerűbb lenne megvalósítani. Az, hogy egyes sűrűbben látogatott és nekem nem tetsző betűmérettel/layouttal rendelkező oldalakon saját CSS segítségével igazítok kicsit a betűméreteken, működik, de minden, csak nem felhasználóbarát megoldás (és nem is olyan egyszerű összehozni a jól használható kinézetet).

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz DeathAdder #18045 üzenetére

    Lövésem sincs mi lehet a baj, de azért pár dolog:

    Próbáld meg mégegyszer a registryhez adni a kulcsot admin jogosultságú fiókból. Akár az is gondot okozhatott, hogy utólag mozgattad az adott könyvtárba az Operát és előbb alkalmaztad a kulcsot (de persze nem tudhatom). Akár a másolás / beillesztésnél is lemaradhatott valami. Lényeg, hogy másold ki újra, csinálj vele egy új .reg fájlt és admin account alól futtasd le.

    Másik amire gondoltam, hogy ugye portable operát említettél, de lehet hogy nem ugyanazt használjuk. A legtöbben a portableapps.com-os Opera Portable-t szeretik, ami tökéletes mása a böngésző telepíthető változatának. Nálam az korábban párszor összeomlott és minden beállítást dobott, szóval én lecseréltem egy szerintem sokkal megbízhatóbb verzióra, ami az Opera@USB névre hallgat és innen tölthető le. Ez tapasztalatom szerint sokkal stabilabb és megbízhatóbb az eredetinél, a frissítéseket pedig maximum 1 héten belül követi. A 64 bites verziót használom. Ha a tiéddel nem megy ez a registry trükközés és alapértelmezetté tétel, akkor végső esetben próbáld meg ezt letölteni, berakni az adott mappába és megint "futtatni" a .reg fájlt.

    Több ötlet nincs sajna, szóval csuriban vagyok. ;)

Új hozzászólás Aktív témák