Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • házimozis

    tag

    válasz Sk8erPeter #4964 üzenetére

    Idézem:
    ...Másként: senki ne álszenteskedjen...
    Mivel tőlem nem jött válasz az előző írásodra, ezért mandínerből az utánam hozzászólóra reagálva írtad ezt. És ez nem neki szólt! Nem is szólhatott, mert Ő felfogta amit mondtam. Te nem. De mást sem! :(

    Honnan veszed a bátorságot, hogy ilyen stílusban beszélj??
    Honnan veszed, hogy mit tudok a technológiáról és a filmforgalmazásról?

    Felvételizős honlapokról írsz - ergo lehetsz max 23. (ha csak nem buktál 16x)
    ...Én éppen 25 éve kezdtem dolgozni az elekronikus médiában, olyan technikán amiről te történelem könyvekben olvashatsz. S mivel még mindíg ebben a szakmában vagyok - már kicsit feljebb - kettőnk közül vélhetően én tudom a többet erről az egészről.
    Öreg vagyok én már a kakaskodást kezdeményezni, de a letromfoló okoskodást nem nyelem le. (mert te sem tudhatod ki a másik, hátha jobban tudja azt amiből te okítani próbálod) :B

    Hogy ki hova való, azt nem te fogod eldönteni, mert korodnál fogva fingod nincs az "ÉLET" semmilyen területéről sem, nem hogy a dvdről. Ez meglátszik azon is, hogy tapintat és ismeretek nélkül alkotsz véleményt, (drága filmek, eladatlan készlet, ki miről tehet blabla) és becsmérled azt, akinek más - ellenben tény alapú - vélemyénye van.

    ..Az értelmi színvonalról meg csak annyit, hogy nem csak a betűket kell tudni olvasni hanem a sorok között is. És ekkor kiderül, hogy ki is az, akinek a stílusával baj van. :K
    Befejeztem.

    ui.
    És igen polémiázni érdemes, de ott ahol az ON. A polémia lényege, hogy objektív legyen és ne szubjektív, mert az értéktelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák