Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freeman007

    aktív tag

    válasz brd #25407 üzenetére

    Nem találok ilyen menüpontot, azt hiszem akkor ez ki van kapcsolva :((
    Itt az opera fórumban rákerestem a gyorshívó file kulcsszavakra és ottani találatok között volt olyan tanács, hogy speeddial.ini -t visszamásolni. Nos az egész pc-s .ini keresés nem dobott egy operás találatot sem. A speeddial.ini -s keresés meg egyáltalán nem talált semmit.

    Külföldi oldalon ezt találtam:

    "You can do a manual backup of certain files in opera profile

    Speed dial: "favorites.db" and "favorites.db-journal" and if you want to backup the speed dial thumbnails as well also backup "thumbnails.db" and "thumbnails.db-journal"

    Stash: "stash.db" and "stash.db-journal"

    Bookmark bar: "Bookmarks" and "Bookmarks.bak" and "bookmarks.db-journal"

    For a full profile backup copy the entire folder: C:\Users(Your User)\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable

    I hope a backup tool will appear for opera 20+."

    Ezen az útvonalon meg is találtam a favorites.db file-t - ami a gyorshívót tárolja - de az áprilisi létrehozású file.
    A stash file januári.
    Lehetséges, hogy valami frissítést megfogott a tűzfal/vírusírtó és az vágta haza az egészet?

    Hirtelen itt megtaláltam - ez működhet?

    Megnyitva ezt a visszaállítható mappát, itt is az áprilisi favorites.db van :(

    [ Szerkesztve ]

    "A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

Új hozzászólás Aktív témák