Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz zolikaDB #25266 üzenetére

    Miért felel ez?
    A DirectWrite a Windows 7-ben bevezetett új API szövegek renderelésére, ahol a fókusz a hardveres gyorsításon van. Ezzel azonban a folyamat egy része a videokártya-gyártók kezébe került, és onnan sokszor nem a megfelelő minőségű végeredmény jön ki. Na ezt tiltottad le, így a GDI+ fallback lép életbe az Operában, amelyik így GPU helyett CPU-ból oldja meg a dolgokat garantáltan jó.

    A kollega logikázta ki, h ezt próbáljam ki, hátha.
    A homályos OpenOffice telepítő volt a kulcsmondat. Ha majd cserélsz videokártyát, állítsd vissza ezt a beállítást.

    brd: Ne csokizz be, ez a funkció nálam a "fontok homályosítása" néven fut, ugyanis olyan gépet még nem láttam, ahol ne ezt csinálta volna (azt, hogy egyebet még mit csinál, nem igazán sikerült tapasztalnom).
    A kezdeti bénázást (ami a Firefox esetében sokáig húzódott) leszámítva én eddig mindegyik általam használt platformon tökéletes eredményt kaptam Chrome/Opera/Firefox alatt, az IE megoldása kicsit furcsa, de az sem rossz (kétféle AMD HD3xxx és kétféle Intel HD4xxx), de ez, ahogyan feljebb írtam driverfüggő is lehet. Pedig rettentő allergiás vagyok az ilyenre, például az Ubuntu alapértelmezett beállításától határozottan rosszul vagyok, az Infinality kész megváltás nekem.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák