Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    slashing Értelek, de nekem tényleg nem tetszik a speed dial. Növeli a luxus érzetet, + eye-candy, persze hogy tetszik sokaknak, de nekem nem ezek a szempontok játszanak.

    M_AND_Ms Igen és Opera, pedig nem is énekelnek benne. Vajon mi késztette erre a névre a fejlesztőt?? A tűzróka névnek különben van valami története. Ha a rókában így hívnák a speed dialt, annál sem tetszene - van hasonló funkciója, de new tab page a neve. De egyszerűen ki-be kapcsolható, amire könnyű rájönni, mivel mindig ott van szem előtt a gombja. Ja, csak mégegy: Mi az az Opera logó a bal felső sarokban félbevágva? Nem fért ki..? ;) Különben jobban is néz ki a FF.

    erdoke Nekem van időm, és szeretek a könyvjelzők között turkálni. ;)

    Sk8erPeter Az idő kérdése itt nevetséges, nekem mindegy, hogy egy tized, vagy két egész másodperc alatt katiintok a linkre. A könyvjelzőknél is ott van a link neve, és egy kis kép (ikon) az oldalról, ami alapján könnyebben azonosítom. De úgy látom, itt az összes érv a speed dial mellett, hogy linkenként meg lehet vele spórolni 1-2-3 mp-et, mikor hogy. Emiatt nem fogom vele elcsúfítani a böngészőt és azt bámulni, ha kell, ha nem. Lehetne még pár érvem hogy nekem miért nem tetszik, de mindegy. Én már elégedetten használom az új rókát, ti meg ezt szeretietek, végülis az a jó, hogy van választék. Különben nekem meg az Opera GUI volt lassú, még a 3-mas róka után is. Az új meg még gyorsabb.

    LonGleY Firefoxban ez nem így működik, és mivel mindig azt használtam, talán azért nem jutottam el a böngészés középhaladó szintjére. Itt azzal a keresővel keres, amire a keresősáv van beállítva. Hiába írok be egy b betűt és utána a keresendő nevet, nem a Binggel fog keresni. Tehát a FF-nál specifikus keresővel keresni nem egyszerűbb a címsorban, ha ahhoz úgyis át kell állítani a keresőt - akkor meg már inkább a keresőbe írom be. De nekem jók a keresők, nem tart semeddig kiválsztani valamelyiket. Pl. ha egy Amiga játékról akarok infót, a Hall Of Light keresőjét. Ezt hogy hozod elő a címsorban, hogy ott keressen? HAL
    Ez is működik h betűre? Vagy akár hal-ra? Mert akkor azonnal elismerem, hogy tényleg jó az a módszer. Bár nekem gyorsabb kattintással, mint beírni 3 karaktert. Nem írok valami gyorsan. :(

    Radványi Ha nem is pont így, de nálam bármi lehet. Híreket, ilyesmit nem olvasgatok, időpocsékolás - arra ott a tv háttérzajnak, érdekesebb oldalak böngészése közben is hallgathatom, vagy bármi közben ;]

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák