Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz dqdb #20792 üzenetére

    Hát ez gázos, tényleg nagyon elkeserítően - nem - halad az Opera fejlesztése, a beígért húdegyorsakleszünkmostmáraztán ellenére.

    "ahogyan közben már rájöttél: ha több Windows alatt állítottál be jelszavakat, akkor több Windows kell ezek dekódolásához."
    Jaja, vágom, ahogy írtam is neked, facepalmoztam is egyet saját balgaságomra.

    "* mielőtt még megkérdeznéd: ha készül egyszer ilyesmi, akkor nem én leszek az, aki megírja :P"
    A francba! :DDD
    Pedig milyen szép lenne szinkronban tartani a Chrome-os és Operás jelszavaimat. :P

    Amúgy igazából a jelszavak összefésülését lehetne akár időzíteni boot környékére is, ütemezett feladatként (azért olyan rettenetesen sokszor nyilván nem változnak ezek a jelszavak), és akkor még azzal sem kell foglalkozni, hogy a böngészők ne legyenek megnyitva egyszerre. Igaz, a Chrome szintén indulhat a Windows-zal együtt, arra nem árt figyelni.
    Na mindegy, igazából tárgytalan, mert az összefésülésre szolgáló progit neked sem lesz időd megírni, és nekem sem. :DDD

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák