Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #20742 üzenetére

    Na jó, én ezt egyre kevésbé értem, milyen minta alapján választ oldalakat, ahol az üres jelszóoldal ellenére felkínálja a jelszavakat :DDD

    Most épp a drupal.org-on is felkínálja, míg csomó másik honlapon nem:

    Opera Developer - no passwords on opera://settings/passwords, BUT passwords get suggested

    Na, több kapcsolódó screenshotot nem dobálok be, mindenki el tudja képzelni, milyen az, amikor felkínálja a jelszavakat, de egyszerűen nem értem, hogy üres jelszóoldal ellenére hogyan lehetséges, hogy mégis BIZONYOS OLDALAKON (ami nem értem, épp mitől függ) felkínálja a bejelentkezési adatok kitöltését a felhasználónévvel, jelszóval, másik oldalakon meg nem... :Y
    Miközben ahogy dqdb leírta, elméletileg "az adott OS telepítésből származó infókkal titkosítják a fájlt", ergo ha én pl. Windows 8-on telepítettem a portable (!) Operát, akkor a Windows 8-as telepítésből származó infókkal titkosítják a fájlt, így Windows 7-en egyáltalán nem kellene tudnom használni (ami már kitárgyaltuk, hogy vicc portable esetén), ami korábban igaz is volt, de most már felfedezgetek bizonyos oldalakat, ahol felkínálja a jelszót, és egyre kevésbé értem, hogyan lehetséges ez... :D Most akkor vagy javítanak valamit, vagy nem, a kettő közötti utat jelen esetben nem igazán tudok elképzelni, hogy létezhet (magyarul: nem kellene egyáltalán működnie, azt még érteném, a részleges működést viszont itt nem értem).

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák