Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz Sk8erPeter #19320 üzenetére

    Én nem is azt kérdeztem megjelenik e a gugliba, ha elolvastad volna, az volt a kérdés lényege MEGMARAD E az opera blogmotorja vagy tervezik e megszüntetését a közösségi oldaluknak, ennyit kérdeztem, hogy mivel nekem is tetszik, meg aki látta annak, is, hogy érdemes e ide berendezkednem vagy esetleg várható hogy az opera beszünteti a közösségi oldalt. boccs de ezen még mit nem értesz? Az érdekwl várható e a blogmotorjuk megszűnése vagy építhetem benne a blogot. (pl nem örülnék ha később jönne a hír, hogy beszüntetik ezen lehetőséget és vihetem az egész blogot máshova, bár a blogspot 3 honapig tartja a régit. )

    Orlin

    Ez igaz, engem annyi bosszant, hogy egy olyan 1szerű kérdésre, minthogy érdemes e a blogot az opera oldalán vezetni, vagy várható hogy eladják az egész opcsit és megszűnik a közösségi oldaluk, vagy nem, senki nem bírt értelmes választ adni, pedig ide komoly operafanok is járnak akik egész biztos képben vannak ilyen téren is, hogy mi várható ::) blogot meg ott indítok ahol tetszik, mint írtam nekem is jobban tetszik és aki látta a régit is mind azt mondta jó lépés volt áttenni az operához.

    Az meg hogy csináltam mellé 1 operás imélt is, szintén hadd legyen a saját dolgom ha így esik jol :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák