Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    Ha érdekel valakit, összeraktam egy kis csomagot, ami a következő patch-ek applikálását csinálja meg egy lépésben, de egyenként könnyedén kikapcsolhatóan (az első kivételével, mert annak nem látom értelmét nem végrehajtatni):

    - extra click eliminálása beépülők aktiválásához;
    - tab stacking kikapcsolása;
    - a https oldalakon javascript futtatásához megjelenő megerősítő kérdés eltüntetése (és a futtatás engedélyezése);
    - a címsorban, az URL domain részének kiemlésének kikapcsolása (vagy inkább a nem domain rész halványításának kikapcsolása);
    - valami Mp3 patch a gstreamerhez, gondolom, mp3-at is le lehet így játszatni html5-tel, de ezt majd a webfejlesztő/Penge_4/dqdb urak (bocs' ha valakit kihagytam, aki szokott a topicba írni, és ért ehhez ;) ) kifejtik/korrigálják (ha van kedvük :) ).

    Minimális felhasználói ismeret szükséges a használatához, címszavakban: .rar kitömörítés, filemásolás, .bat elindítás, filemásolás. Kb. másfél MB a cucc'. 64 bites Opera nem játszik, arra nem találtam még patcheket. Saját felelősségre használandó, mert az összes patch, és nem én fejtettem vissza őket, szal' ha gondot okoznak, nálam felesleges panaszkodni.

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák