Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz ptesza #13604 üzenetére

    (#13604) ptesza : Ha plex-el nem transzkódolsz akkor ARM lap esetében , melyet footly írt akkor egy S905X2-es a legtutibb lejátszó ami ajánlott, kb 15-20k-ból kihozhaótó.
    meridaharcos-nak van ilyen ARM boxa, melyen armbian van, és arra telepített egy komplett OMV+ letöltést, elég szép eredményeket produkált vele => 1,2

    Én is próbálkozom ezena vonalon, S905x3-as boxal, armbian már felment, de még nincs rá OMV. ilyen box 15kból biztos kijön de vak 2-3 fajta típus támogatott.

    Ezenkívül még Rapsberry Pi4 is ajánlott, páran vannak a fórumban akik így ahsználják az OMV-t.
    Ezenkívül sokunknak, beleértve engem is J4105-ITX lapja van amit használ, vagy esetleg NUC boxokat lehet venni ilyen célra még.

    Én Plex helyett emby-t használok, transzkódolás kikapcsolva. NAS-ról SMB-n keresztül játszom le a filmeket, a TV-re az említett Amlogic (S905x3,x2) boxaim csatlakoznak, amik zökkenésmentesen játszanak le 4k+HDR-t akár 70-80GB-os fájlokat is.
    Ezt természetesen csak kábelen, wifi felejtős.

    (#13613) _q : ARM vonal elég jó (Raspberry Pi és Amlogix TV boxok) melyek jóval kisebb foygasztásúak mint egy laptop vagy épp egy régebbi i5-ös gép.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák