Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Wideman #53022 üzenetére

    Ugh... de ismerős :-(
    U.e. volt a gondom első körben a QLED-del! Kikapcsoltam és gyakran vissza bekapcsolt. Ez éjjel kettőkor félálomban nagyon vicces volt tényleg -.-
    Aztán nekem is volt az, hogy az alján levő led villogott, ezzel is jelezvén, hogy elvesztette a kapcsolatot a távirányítóval. Ilyenkor amúgy a távkapcs ledje is villogott.
    Szenvedtem vele hónapokig, cseréltem elemet, volt gyári reset, távolról a Samsungos is csinált mindent, vártam FW frissítésekre, frissítettem, anyáztam a Samsung fórumain, kaptam a kamu megoldásokat. Kicseréltettem garban a távirányítót és SEMMI nem oldotta meg ezek közül.
    A végén már annyira berágtam emiatt, hogy mondtam a szerelőnek, aki jönni akart, hogy úgy jöjjön, hogy rendben legyen, mert a 30 éves Videoton tv-n nem voltak ilyen gondok sosem és gondolkodom a fogy. védelmen már.
    Végül teljes vezérlő panelt + wifi/bt modult + a köztük levő kábelt kicserélte. Az bejött. (Viszont nekem a BT-os távirányító miatt bizony a wifi-vel is gond volt. Ment mondjuk 20 percig, aztán megszakadt.)

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák