Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz Milán13 #1958 üzenetére

    Akkor inaktívak azok az opciók, ha nem videó kompatibilis jelet adsz a PC-ről. Azaz a frekvencia nem 23.976(24p), vagy 50 vagy 60Hz. Ezt az asztal monitor beállításaiban tudod belőni, vagy az Nvidia kontrol panelen (gondolom, nekem nincs NV kártyám éppen).

    Kíván pár beállítást a PC oldal, ha onnan akarsz videózni, de utána ugyanolyan jó mint akár a TV belső akár más külső mediaplayerrel, sőt! A 1070 nagyon komoly videófeldolgozást is tud...

    Házimozi PC(HTPC) topic kell neked, ott a kezdő HSZ-ben benne vannak a beállítások.

    Szerintem PC-re a Kodi egy nagyon jó medialejátszó, az alapból optimális videóbeállításokat használ. Ugyancsak érdemes egy Mediaplayer HomeCinema (MPCHC)-t kipróbálni, ha csak sima Mediaplayer lecserélésen gondolkodsz a PC-re.

    [ Szerkesztve ]

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Milán13 #1958 üzenetére

    Illetve annyit tennék még hozzá, h a teljesen kényelmes megoldás egy nas és egy médialejátszó vétele.
    Nassal 24/7 menedzselheted távolról a torrentjeidet, bárhonnan elérhető tárhelyed van, meg pl egy synology esetén kismillió extra szolgáltatást tudsz vele használni.
    Pl rss alapján automatikusan letölti neked a sorozatokat amiket nézel, filebottal beteszi a megfelelő mappába s feliratot szed hozzá, filmeket meg manuálisan chromeból pl bárhonnan tudsz jobb klikkel rá tölteni, se vpn se webes login nem kell, csak pl ncoreon jobb klikk - lteöltés a nasomra. A nas tartalmát a tv lejátszója is lekezeli, lejátsza.
    Médialejátszóval pedig az amúgy nem túl combos gyári beépített lejátszóját tudod a tvnek kiváltani, ami szintén eléri a nast természetesen.
    Tudom h ez a játék rákötését a tvre nem oldja meg, illetve nem is ez volt a kérdés tulképp s nem lcsó mulatság, de hátha nem ismerted ezt a lehetőséget s amúgy hasznos lenne neked :)

    Amúgy majd még az nvidia control paneles beállításokon túl azt is nézd meg, milyen a hdmi kábeled, ha high speed with ethernet akkor bírnia kéne, ha régebbi akkor lehet ott a gond.

Új hozzászólás Aktív témák