Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz b. #89522 üzenetére

    Ezt így teljesen értem és még igazat is adok, kicsit lehet "bold" volt a mondatom.

    Viszont a különbség marginális - és ezt nem én mondom, hanem Vincent Theo akit ezért általánosságban el lehet ismerni, mint hozzáértő szakit - fogalmazzunk úgy hogy nem laikus.

    Ebben a videóban boncolgatja a különbségeket, és bár nyilván látni, ahogy én is látom, de gyakran hangzik el a "marginal difference" "from normal viewing distance it is very hard to tell" stb mondatok ami szerintem részint megnyugtató, hogy nem annyira rossz a streaming. És hát ne feledjük, hogy a UHD bluray is egy tömörített anyag....

    Ehhez sajnos hozzá teszem, hogy alapvetően intézményileg én is amellett lennék, hogy vegyünk fizikai médiát, mert ezzel elősegítjük a filmstúdiók, szinészek, stb pénzhez jutását, ami előnyös a jövőbeli tartalomra nézve. De az emberek elfordultak a fizikai adathordozótól és a streaming mindent földbe döngöl. És a streaming ebből a szempontból még mindig jobb mint a torrent utca 2. ugye...

    Vincent_okoskodása

    Ja 3:40-nél ne igyál mert a röhögéstől kiköpöd :)

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák