Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YelaWolf

    tag

    Szevasztok! Remélem a megfelelő fórumban teszem fel a kérdésemet, ha esetleg nem, akkor előre is elnézést érte.
    A következő a helyzet: Nem rég vásároltam egy LG OLED55C22LB típusú tv-t. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, számomra tökéletes a képminősége, hihetetlenül jó választás volt. Viszont a tv belső lejátszójával kapcsolatban tapasztaltam pár furcsaságot, melyekre megoldást, javaslatok szeretnék kérni (ha van rá). Pendriveról is, és külső HDD-ről lejátszva is volt csomó olyan film eddig, melyeknél apró képhibákat, vagy apró pixelhibákat tapasztaltam (mindig pontosan ugyanannál a jelenetnél, pontosan ugyanott, tehát nem a tv a hibás). Viszont: HDMI-vel is össze van kötve a PC és a tv, és így lejátszva nem tapasztaltam semmiféle képhibát, egyébként PC-ről VLC media playerrel játszottam le. Így semmiféle furcsaság, semmiféle hiba nem jött elő. A tv belső lejátszója gondolom érzékeny pár filmre, vagy ilyesmi, viszont ezt honnan tudom eldönteni, hogy mikre érzékeny? 1080p-nél még nem tapasztaltam gondot.
    Küldök 1 képet, illetve említek két konkrét példát, hogy a tv belső lejátszójával melyik filmnél láttam néhány jelenetben a fent említett dolgot. Remélem nincs mitől tartanom! Mit kéne átállítani? Zajcsökkentés, ilyesmik Alacsonyon vannak, de bármelyikre állítottam, a furcsaság megmaradt.
    Liderces.orak.1985.HUN.BDRip.x264-PTR
    1917.2019.READ.NFO.720p.BluRay.DD5.1.x264.HuN-prldm
    És még több filmet lejátszva még több ilyenre bukkanok.

Új hozzászólás Aktív témák