Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz junior19 #49424 üzenetére

    Ez legyen a legnagyobb "felelőtlensége" az életben... Neki tökéletes és ennyi, mit kell ebből akkora ügyet csinálni?
    Nyílván nem lesz mindenkinek tökéletes, hiszen az emberek szeme, látása sem egyforma. Az ingerküszöbe is mindenkinek más. Pl az össze Panásnak megfelel a Pana mozgáskorrekciója (nem olvastam, hogy bárki panaszkodott volna), Chrosnak és egy akárkinek, akinek angolul beírták a véleményét, annak nem. Így kijelenti Chros, hogy rossz a Pana mozgáskorrekciója. Al pedig, hogy tökéletes a gyári beállítása a tv-jének. Ezzel az erővel én is leírhatnám, hogy az LG szar alkatrészekből rakja össze a tv-it, lottózik a vásárlóival, mert ebben a szűk fórumban is túl sok meghibásodásról tudni az évek folyamán. Még pár fórumozó is kijelenti, hogy azért nem vett annó LG-t, mert már akkor is a meghibásodásokról olvasott. Én is azért nem vettem, mert személyesen tapasztaltam meghibásodást, én mondjuk nem olvastam ezt a fórumot, csak miután megvettem a Panákat.
    Szóval sokmindent ki lehet itt jelentgetni, amik talán igazak is lesznek. Vagy nem. A lényeg, hogy helyén kell kezelni. Nem biztos, hogy veszel egy LG-t és alapból sz@r lesz, nem lesz rossz a Pana mozgása (csak Chrosnak és egy idegen teszternek), és nem biztos, hogy neked a Pana gyári beállítása bejön. Még akkor sem, ha műszerrel is arra jut valaki, hogy közel áll az a bizonyos gyári beállítás a valósághoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák