Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz wallace 234 #48033 üzenetére

    A másik lehet, amit te újonnan bontasz boldogan, azt már előtte úgy is körbe tapizták meo gyanánt :)

    Az én tévéimet...
    Azt biztos nem tapizta össze senki (előttem), miután a gyárba becsomagolták. Ugyanis a tévéket online rendelem, áruházi átvétellel és ha az nem orig, már vihetik is vissza. De kiszoktam bontatni és belenézni a kinyitott dobozba, ott is azonnal feltűnik/feltűnne, ha valami nem gyárilag lenne csomagolva. Ha tévét veszek kívülről fújom, hogy milyennek kell lennie a csomagolásnak, ugyanis egy rakás unboxing videót megnézek és/vagy cikkeket, fórumokat elolvasok előtte.
    Mondjuk a GX az nem volt tervben, mikor cseréltük az AG8 helyett, de 5 perc alatt egy rakás infó alapján ki lehetett deríteni, hogy kell kinézni annak, amit az egyébként nagyon jó ismerősöm kihozott. Ő meg aztán biztosan nem vágna át.
    --------

    Visszatérve a használt/ áruházban kirakott OLED-re. Az általad említett 60 ezer (az eredeti árhoz képest) egy olyan összeg, ami foszlányokban sem adna okot, hogy 1 másodpercig is elmerengjek rajta, hogy esetleg. :)

Új hozzászólás Aktív témák