Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skorpio.59.j

    tag

    Tegnap voltam a Euronics-ban és meglátogattam a MediaMarkt -ot is.
    Kifejezetten Oled tv-k voltak a terítéken .A lényeg,hogy a közeljövőben szeretnék venni 65”-77” méretben Oledet .Tul.képpen csak az elhatározás kérdése az ami még hátra van.65” alá semmiképpen nem akarok menni,mert viszonylag nagy a nappali és az sem teljesen zárt helyiség,tehát egybefüggő terek vannak.Megnéztem szinte mindet,ami persze lehetséges volt.Sony,Philips,Panasonic,LG. Ami kiábrándító volt,az az Lg w8 panelja volt,egy nagyon csúnya beégéssel.Tulajdonképpen egy szörfös pasi felső teste volt beégve 2db szörfdeszkával.Természetesen nem a tv hibája,hogy állandóan ugyanaz a promó videó megy rajta,ráadásul igazából regenerációra sincs lehetőségük a paneloknak az eladó szerint...Mindegy,a lényeg a lényeg és az az,hogy a MM-ban egymás mellet lehetett őket látni (oled) ,sőt még a Qled -ek is képben voltak.Egyöntetű véleményünk alapján(és nem beszéltünk össze a nejemmel) ami a legjobb volt számunkra,az a Panasonic GZ950.Magasan ez hozta a legtermészetesebb képet.Mind tv adásban,(m4 sport..éppen foci volt) mind demo alapján.Számunkra az LG túlszaturált színekkel (promo)és picit fakó tv adással rendelkezett.A nagy különbség főleg a tv adásban volt látható.Az Lg-nél látható volt némi elszineződés a zöld gyepnél a tv széleinél.A panánál ez nem látszódott,pedig igencsak erőlködtem,hátha felfedezem.Felreértés ne essék,még nem döntöttem.Az Lg is szimpatikus,főleg ahogy a garanciát kezelik:Szuper és bizony ez nagyon sokat nyom a latban.A Philips számomra nem opció.A Sony szintúgy nem.Marad a Panasonic és az Lg,ahol most a Pana vezet 1-0-ra.Tudni kell,hogy ez a mi SzVSz -i megállapítás.(ami annyiban változik,hogy még volt ott egy házaspár akikkel beszélgetve ők is erre a véleményre jutottak ugyan ebben a témában ,ráadásul ők demo anyagot is hoztak és a különbség így is megvolt.Mind a képben,mind színekben)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák