Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz renatto #29714 üzenetére

    Mint emlitettem, a Pana es LG egy vagon-ban volt.
    Es nem, a Pana nem volt fenyesebb, az LG volt az! Ez kulonosen HDR gaming mode-ban volt latvanyos, tobb volt a kontraszt, elettelibb volt a kep. Lehet ez zavart meg sok user-t, koztuk a Pana-s kepviselot is :D

    Egyebkent kerdeztem az egyik Panas embert, mi vezerelte oket, hogy "csak" az idei modellekben van DV:
    azt allitotta (vagy igaz vagy nem / vagy tudja vagy nem), hogy felmeresek "igazoltak", hogy a vasarlok tobbseget nem erdekli.
    Erre reagaltam: valszeg ezert nem ment a Pana eladas :)
    Azt elfelejtettem megkerdezni tole, miert nincs Pana az USA-ban. (Ez felettebb gyanus, hogy az egyik (?) legnagyobb market-et mellozik.)

    (#29712) Tulku: "hanem a panel a szűk keresztmetszet"

    Igen, ugy nez ki, hogy a WRGB technologia elerte a hatarait (csodak mar nem lesznek), s nem hogy jobb lenne evrol evre, de pl neha xarabb is :D (pl a 2018-as LG modellekben bevezetett ANSD ABL)

    LG feji a tehenet kemenyen, a befektetest megprobalja max-ra jaratni :) Es mivel nincs ellenfel technologiaban, barmennyi es barmilyen hibai is vannak a WRGB-nek ... :)
    De lehetne ez sokkal xar-abb is: lasd a tobbi gyarto top termekeinek az arkepzeset.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák