Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz daneel_hu #19535 üzenetére

    Vagy kúled helyett valami "nagy" Sanyi lcd, mert azok sem rosszak.

    De, én beállítottam a zoomot tévéadókhoz és mondtam, hogy le@arom mi lóg le a képről, de a "Spektrum Home" és egyéb színes logók miatt nem fogok idegeskedni. A tv adások amúgy sem érnek fabatkát sem az 5 percenkénti reklámjaikkal együtt.. Ez is megoldás, higgyétek el...őszintén kacsatévénél nem mindegy hogy a rajzfilmfigura feje búba kicsit le van vágva? Én ezzel biztosan nem foglalkoznék..ha meg nem tetszik, nem kell nézni.. A gyereknek meg tök mindegy, tudom.. az enyém is felnőtt zoomolt tv adók mellett és nem lett "sérült" tőle. Csak pár napig furcsa, utána észre sem veszed, hogy néha elvesznek képtartalmak, pl bemondó feje búbja, ha "hülye" volt az operatőr és a mellére fókuszált, nem az arcára.. :) Ez az én fixa ideám, ami 10-12 évig be is jött pl. plazmáknál. Én egészen biztosan nem vennék csak emiatt LCD-t az biztos. Ja és ugye ez a zoomolt beállítás nem cseszi el sem a HDMI, sem a YT, sem a Netflix, sem semmilyen egyéb forrás képméretét, szóval kizárólag tv adások esetén lesz csonkolt a kép.. de ki nem ..arja le? Ha az asszony pl vasal, közben szinte fel sem néz, csak zörög a tévé a háttérben..

    Viszont Panasonic plazmánál a zoom másképpen működött HD és SD adások esetén, így még azt is külön lehetett paraméterezni, ami szerintem piszok jó megoldás volt. Azt ugyan nem tudom, hogy az oledjük is tudja-e ugyanezt..

    Na, itt be is fejeztem, mert meg leszek dobálva kakival... a la Madagaszkár. :D

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák