Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yuing

    őstag

    válasz <Adamsky> #6 üzenetére

    Viszonylag új EMUI/Magic UI felhasználó vagyok, ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni a korábbiakról, de én magam részéről elégedett vagyok. MIUI-tól érezhetően jobb, kevesebb a probléma, nem kell annyit állítgatni. Mi 9 és Mi 9T után váltottam erre.

    A mérettel kapcsolatban nekem is vannak elvárásaim, én 155-157 mm-ben maximalizáltam a hosszúságot, ez még a számomra kényelmesen zsebben hordható kategória.

    Idén azért szerencsére a középkategóriában történt előrelépés, aminek a vonzataként az árak is emelkedtek mondjuk.
    Samsung esetén megjelent az OIS, IP védettség, a Xiaomi belepakolt a egy 108 Mpx-es szenzort a Redmibe. Ott lesz egy Poco F3 nagyon kevés kompromisszummal.
    Ellenben undorító húzásnak tartom, hogy az S21 műanyagra vált, visszaveszik a felbontást, a Mi 11-be raknak egy nevetséges UW kamerát és kispórolják a telefotó szenzort, az OnePlus 9 OIS-t sem kap... Ezeket nem tudom értelmezni. Nyilván el kell adni Pro, Ultra meg ki tudja milyen modellt is, de mindezeket akkor sem érzem korrekt lépésnek.

Új hozzászólás Aktív témák