Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • net84

    őstag

    Jó reggelt mindenkinek!

    Panther: Tudomásom szerint végeznek ilyen mérést...már csak abból kiindulva, hogy egy átalakított autót újra kell vizsgáztatni, és akkor aztán rendesen átvizsgálják.
    Egyébként tényleg a gyári tömegét kellene kideríteni, mert ha nem változtattál rajta semmit, akkor biza az a valós, amit oda leírtak...

    ...az egykori TSZ-eken nem is, de a szemétgyüjtő telepeken van ''nagy mérleg''...

    amíg megírtam ezt a hsz-t, bezárt az OT28 (na jó, közben ''megcsináltam'' két hajat, kezet mostam és még a hajszárítót is elraktam)

    Read only...

  • net84

    őstag

    válasz Papa-Georgo #8 üzenetére

    most jutott eszmbe valami...
    nem úgy van ez a súlymeghatározás az autóknál is, hogy beleszámolják az utasokat + a csomagot?

    motoroknál 2 főt plusz csomagot számolnak a motor tömegébe és ez után az összeg után kell kifizetni a súlyadót

    a forgalmiba tudtommal csak a saját súlyának kellene bent lennie, vagy nem?

    a gyári ''bevésett'' a több vagy ami a forgaliban van

    Read only...

  • net84

    őstag

    válasz Lord Zero #218 üzenetére

    nem tudsz a decemberiről egy pontos verziószámot? telepíthetőben megvan, de nememléxem, hogy telepítettem-e...

    Jeges: elvileg a városgazdálkodás (Városgazdálkodási KHT) álltal üzemeltetett szemétlerakóknak van veszélyes hulladék tárolására alkalmas konténerük. Talán keress egy ilyet...

    Boldog névnapot így utólag minden Gábor nevű fórumozónak!




    [Szerkesztve]

    Read only...

  • net84

    őstag

    válasz blueMerle #473 üzenetére

    a tesóba garanciáztatáskor bunkónak kell lenni! egy esetben kisegítettem egy hölgyet és a fiát, hogy hol tud (fogy.véd) panaszt tenni, mert 2 hónapja nem kapott magyarnyelvű használati utasítást a házimozihoz...fél percen belül megkaptam a pecsétet a garlevelemre, amire addig 10 percet vártam
    másik esetben pedig egy sátrat (este vettük, másnap reggel indultunk, nem volt más választás) vettünk, amit nyaralás után vittünk is vissza, mert tócsában töltöttünk minden éjszakát (az éső csak úgy szimplán átfolyt az anyagon)...erre kijön az osztályvezető, neki is elmagyarázzuk, hogy átázik a sátor. erre elviszi, hogy utánnanéz. eltelik kb 10 perc, mire jöne gy telefon, hogy hol ázik át a sátor - bárhol - mert ez nem ázik be... közli az ügyfélszolgálatos kiscsaj, hogy a főnöke visszahozza a sátrat, mert nincs semmi baja, és ezt megmutatja nekünk is <biztosíték ekkor sült ki bennem>
    megkérdeztem, hogy jó, először is hogy fogja felverni a sátrat a járólapra, közölte, hogy kifeszítik... jó mondom, akkor egy hárompéldányos jegyzőkönyvet kérnék (ez alap, főleg, ha vevő-eladó véleménye nem egyezik meg a garanciáról) - közölték, hogy semmi akadája... én folytattam is egyből, hogy felvezetjük rá az itteni tesztelés mikéntjét és majd én bevizsgáltatom, ha igazam lesz, akkor pedig a bírság és a bevizsgálási díj mellett kifizetik a sátor árát és a benzinköltségemet :(( kis idő múlva közölték, hogy jó legyen, adnak egy másikat... nem köszönöm, még1et nem kérek!
    hát láss csodát, fél perccel később már írták is a papírt, hogy a sátor beázik, összeg levásárolható (nagyon most nem érdekelt, hogy visszaadja az árát, mert úgyis be kellett vásárolni, hát vettünk mást azt árán)

    sorry a hosszas hozzászólásért... egyébként ebben az országban a törvények az eladót jobban védik, mint a vevőt... voltam mindkét oldalon

    Read only...

  • net84

    őstag

    válasz _Volkovy_ #580 üzenetére

    kell a hely az árunak? (Üvegtigris) :DDD

    Read only...

  • net84

    őstag

    kis segítség kellene:
    tudomásom szerint Székesfehérváron van egy számítástechnikai nagykereskedés
    no én ezt keresném - valakinek valami infója róla? elérhetőségük?
    a guglival már rengeteget próbálkoztam, eddig nem jutottam semmire...6r

    Read only...

Aktív témák