Hirdetés

Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    Vahhaha, Britisorszag mindig tud nekem ujat mutatni.
    Torten ma ejjel, hogy jol megszokott tempomban a jol megszokott idoben /ejjel 1 korul/ a melot befejezven setaltam a szokasos ejszakai jarat buszmegallojaba, mivel ilyenkor a subway mar nem jar. Amint odaertem igen meglepve tapasztaltam, hogy a buszmegallot lezartak, igy XY Avenue-rol fog indulni a jaratom. Miutan ket rendort az utcan megallitva megkerdeztem, hogy megis hol is van XY Avenue, odaerven ismet meglepve tapasztaltam, hogy a buszomnak se hire se hamva, megcsak ki sincsen irva az indulasa. De nem estem panikba, gondolvan errefele forditott minden, atmentem az ut tuloldalara, de ismet no luck.
    Ekkor elindultam visszafele, majd olyan kurva eber voltam, hogy megpillantottam a hazafele meno buszom jaratszamat egy hatalmas nagy emeletesbusz elejen. Mivel errefele divat leinteni a buszokat, igy majdhogynem elevetodtem es vegul megallt.
    Kinyitotta az ajtot, majd egy ketsegbe esett arc nezett vissza ram es kozolte velem, hogy eltevedt...
    Nah mondom, engedj fel majd ketten kifundalunk valamit :)
    Erre felpattantam a buszra, majd bujni keztuk a terkepet, de nem tudtuk kibogozni merre is kene elindulni egy szep meretes emeletesbusszal a seggunk alatt.
    Ekkor keringtunk meg 10-15 percet a menetrend szerinti jarattal, mikor megpillantottunk egy taxit, gondoltuk itt a help :)
    Ekkor hallelujah modjara megkaptuk a sok-sok directiont es nekivagtunk kikecmeregni a londoni ejszakabol, a belvarosobol.
    20 perc elteltevel ez sikerult is, megpillantottunk egy buszmegallot sok-sok varakozo emberrel.
    Hat nem volt egy egyszeru misszio, de vegrehajtottuk. Lam-lam, minden orszagban mekkora hasznara vagyok a vilagnak :D

    ui: Ja es most 2:32 van, most ertem haza :)

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Aktív témák