Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz parandroid #4980 üzenetére

    Hát, degus most nem jut eszembe, de:

    Zsenge, harmatos fűvel bélelt mezei nyuszi, réti sasmadárba csomagolva, ínyenc módra, jól átsütve, megforgatva.
    Na?

    Amúgy: ez a gyűjtőtopicos téma eszembe jutott már, de elég nehéz ügy, mivel akinek tengerimalaca van és arról akar csacsogni, nem megy a törpehörcsögösök közé, és viszont. Egy topicban meg az összes házi kiskedvenc nem fér el. De bevallom őszintén, én ezt a görényeset is zárnám, és belinkelném a görényes oldalt, ott is van fórum, ha jól tudom. ( Nah minnyá megkapom, hogy én is görény vagyok :P )
    És az összes többi kisállatossal is meg lehetne ezt csinálni. Jó-jó, fáradt gőz, de lassan már állatfórumra emlékeztet.
    Ez csak magánvélemény volt most.

    Assuming Control

  • ladybug

    őstag

    válasz parandroid #4980 üzenetére

    A degumat neeeeee! :Y Nem engedem. Különben is, én szoktam etetni, te csak kívülről nézegeted a lakhelyét.

    Egyébként azon gondolkoztam, hogy milyen háziállatokat is tart általában az ember?
    A rágcsálók témakörbe belefér ugye az egér, a degu, a mókus, a nyúl, a hörcsög, a tengerimalac. Tehát ezek egy gyüjtőtopik alatt futhatnának.
    Aztán tartani szoktunk még hüllőket (kígyó, gyík, kaméleon, teknős, más nem jut eszembe), és kutyát és macskát (ezek mehetnének egy helyre, mint az ember legrégebb óta háziasított barátai), és madarakat (kanári, papagáj, tukán, beó stb), és malacot, ami egyre jobban elterjedt. Tehát következésképpen meg kell állapítsam, hogy 4-re lehetne redukálni az állatos topikok számát. :) Nos?

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

  • Old Death

    senior tag

    válasz parandroid #4980 üzenetére

    az újabb ötletekre gondoltam... még vki megfogadja és megnyitja őket...

    nem neked csak nagy a fejed és ekkora inteligenciával jobb ötlet is születhetne a hülye topicnév listán ;]
    a zárás eldöntése nem az én dolgom, ezért erről nem nyilatkozom, bár tény, informatika portál és nem kisállatklinika

    oldy

    ''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

Aktív témák