Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz aleister #25003 üzenetére

    Én itt azzal nem értek egyet, hogy Art-okat az ára miatt csak a profik használják. Pl. az én példám (de sok mást is ismerek), közel sem vagyok profi és még is megvettem... A mertra a válaszom:
    -korábban eljutottam oda, hogy a felszerelésem fölé nőttem, úgy éreztem nem elég
    -nem akartam mókolni, meg próbálkozni, hogy majd valami jó lesz, meg majd PS-olok...

    Szerintem inkább megéri rá spórolni, mert ha elsőre soknak is tűnik az ára, elég hamar kárpotolnak majd a képek. Most eljutottam oda, hogy a cuccom jobb mint én :DDD

    Abban viszont egyet értek, hogy ne nekem kelljen már belőni az fókuszt. Ok, meg van 1 óra alatt az egész, de akkor is. Meg vegyél még dokkolót, ami ha nem is nagy pénz, de akkor is pénzbe kerül.
    Az én 50-es Sigmám gyárilag amúgy úgy el volt kúrva fókusz terén, hogy még F8-on sem volt éles ahova fókuszáltam :W Dokkolóval belőve viszont tű éles :K Olyan éles, hogy ha lefotózol vele egy darab kakát, akkor a képet visszanézve és azt figyeled, hogy ennek de jó a képminősége :Y

    #25008) amulet

    Nikon 12-24 egy "kicsit" más kategória, de ha keret engedi, akkor mindenképp. Én nem bántam meg.
    Igazából Nikonra szerintem nincs jobb UWA.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák