Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csimpekve

    tag

    válasz TV Béla #19752 üzenetére

    Van nekem is egy is egy Tami 70-300-at (SP VC meg minden), de Canon véggel (650D-n). Alapvetően azt kaptam amit szerettem volna és amit itt a fórumon leírtak az mind fedi a valóságot. A hangja nem vészes, szerintem a fotóson kívül senki sem hallja, de pl. a páromnak sem tűnt fel, amikor fotózott vele. Persze nem sokat, mert erre azért gyúrni kell, mivel méretében és tömegében is egy tekintélyes darab. :D
    Ami feltűnt, hogy a képe 200 fölött belágyul, esetleg fura zöldes CA is jelentkezik :F , de rekeszeléssel megszüntethető mindkét hiányosság :K . Persze ehhez fény kell, de ez ilyen, az árát mindenképp megéri (75eFt volt használtan). Én leginkább portréra használtam, és arra nagyon jó, mert 200-ig nyitott blendével is tökéletes a képe. A múlt idő csak azért van, mert lett egy Canon 18-135 STM, na annak a 135-ös vége is karcol, még nyitott blendével is. Majd próbálgatom őket és meglátom melyik válik be portréra, de azt hiszem megmarad mindkettő, mert azért nem alternatívái egymásnak, annak ellenére, hogy egy jókora tartományban megegyezik a fókusztávolságuk.

    www.csiro.hu

Új hozzászólás Aktív témák