Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz imyourfriend #17623 üzenetére

    Ja, ugy dontottem, kiprobalom a tartomanyt huzamosabb ideig. Atok 70-200 VR2-je volt fent, bitang egy obi a D800-on, de nagyon nem ereztem, mit is akarnek en most fotozni vele es melyik allasban.. vagy 10 percig hasznaltam es vegul "huderohadteles" cimszoval szepen visszatettem a taskaba, egyszeruen nem ereztem wtf. Ellenben a 105 micro-Nikkor sziven talalt rendesen, na azbazmeguveg. ;] :D Portre, felalak, egesz alak, 2.8, fasza VR, viszonylag kicsi es a rajza elkepesztoen jo, szinei is, kontraszt is, egyedul a CA nagy de kigyepalhato, fokusz meg nem egy sebessegbajnok, de egesz jo, cserebe molekularis szintig pontos :D 10-bol 10-szer. Bokeh nyami.

    A 70-200-ban a hosszabbik vege vonz, regota incselkedek mar amolyan szepen elkent hatteru tengerparti vagy vizkozeli kepekkel, de flexibilitas es minden elonye ellenere fel milliot kiadni erte hogy megbanjam, aaa nem. Adok egy fel evet egy Sigmanak es ha rabul ejt (a tartomany) akkor talan valtok. De ugy azonnal nem. (Ez nem olyan nalam mint a gepvaz h puszta parameterei alapjan bevallalod proba nelkul).

Új hozzászólás Aktív témák