Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Mi az, hogy örülünk, hogy van ember, aki elégedett a 17-50 Tamronnal? Ez nekem új (mármint az, hogy ennek örülünk), mert én nem tudok senkit, akinek baja lenne az obival.

    Nekem spec. az egyetlen olyan zoom a nikon d7000-ren, ami mindenféle korrekció nélkül pontos. Már 2.8-on is teljesen jó, portréra tökéletes, nem zavaró a lágysága (sőt), minimálisat rekeszelve élesedik. A fókusz hangos, de nekem sem a sebességével, sem a pontosságával semmi bajom nincs. Alapobi nálam, a képeim döntő többsége ezzel készül. Alternatíva nikonra a 17-55/2.8, ami nagyjából 300.000,- Ft-tal drágább. El lehet dönteni, hogy kinek éri meg. Akinek pedig nincs pénze a drágábbra, annak nincs mit eldöntenie sem.

    Csak a Nikonosok közül tudok öt embert, aki megelégedéssel használta, problémásat egyet sem.

    Kivéve persze heisnotmyfriend-et, nála nem jó, de ő még sohasem használta, nem próbálta, egyszer látott olyat, aki használta, és annak nem tetszett. De ő tudja, ha venne Tamront, az szar lenne. Mert minden Tamron szar.

    Na akkor most vattafák?

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák