Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rvR--

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy Hp Photosmart P1000 nyomtatóval volna problémám. Évek óta megvan, semmi baja nem volt, eddig a régi driverrel ment rendesen. Most olyat játszik, hogy nem lehet a drivert felinstallálni, mert amikor kiválasztom, hogy paralell vagy usb port (USB-n haszálom), bekötöm és nyomok egy ok-ot nem megy tovább az install: printer is not responding címszóval. Ilyen csinált már korábban is, de egy driver uninstall (már amennyit eddig feltelepített) és utána egy újabb drivert ha feltettem, ment rendesen. Utoljára egy éve fordult elő ez a probléma. Most viszont a legújabb driverrel se megy, registryből is kitöröltem mindent amit ''hp''-ra meg ''photosmart'' ra kidobott. Találtam egy ilyen megoldást, gondoltam segíteni fog [link]

    Nem upgradeltem xp-re, xp pro sp2 van fent (eredeti legális). Kitöröltem a reg kulcsokat amiket itt írtak USB-s telepítéshez, de még mindig semmi :( :O
    Feltettem újra az xp-t még mindig semmi.
    Lehet tönkrement a nyomtató? Valami ötlet? Elég kétségbeejtő a helyzet, házidogát kéne nyomtatnom nem is egyet ;D

Új hozzászólás Aktív témák