Hirdetés

Aktív témák

  • Str8 sk8r

    őstag

    válasz Str8 sk8r #2 üzenetére

    ...Folyt...

    ...szal a proci...apróhirdetések között megtaláltam a kiszemelt áldozatot... :C ...elkezdtünk egyeztetni a kedves fórumtárssal 11.-én...kaptam tőle két linelt oldalt hogy ugyanilyen a prockó,és az Intelél ezt írják róla...mivel az anglijus tudásom nem 100%-os a 3Dgameman-os oldalt csak lazán átfutottam... :)) ...a hivatalos Intel weboldalt nézegettem...nagyon megtetszett,mert ez 3200-as,az enyém meg "csak" 2800-as...
    ...az eredeti konfig:
    -ASUS P4C800e deluxe
    -2x512/500MHzDDR modul
    -Intel Pentium4HT2800/800MHz@3500/1000MHz Northwood
    -Abit X800pro@xt
    -80Gb Seagate sata vinchester
    -Chieftech 450-es táp
    -7 ventis hűtésrendszer(4x12cm+3x8cm)
    -LG DVDRW
    -SB live 5.1
    ...az Aerocool Aeroengine II-es házba beépítve mindez már eddig is elég zsufi volt... :K ...
    ...vissza a történet száljához...szóval nagyon megtetszett a proci...megkérdeztem tőle mit tud a szobanforgó portéka, írta 4000MHz-is megy egy kis feszemeléssel...na nekem se kellett tőbb...teljesen be voltam zsongva,az sem érdekelt hogy csak postázni tudja...egyeztetés...címmegadás...még 12.-én megeggyeztünk hogy másnap feladja...
    ...mivel mondta hogy állítólag 1 nap alatt kihozzák,én egész nap csak vártam a postást...
    ...semmi egész nap... :( ...este 9.kór jött egy privi amiben udvariasan elnézést kért de nem tudta feladni a munka miat,majd 14.-én... :U ...végűl 15.-én sikerült csak feladnia,de közbejött a hétvége is...én csak vártam-csak vártam,és vártam...eljött a hétfő...aztán a kedd is... :W ...már a srác is kezdett aggódni...két napja az egész család a postmant lesi de semmi...16 óra körűl kimentem megnézni a postaládát (aznap vagy negyedszer),s lám benne egy értesítő...megjött...bukó vidéki postás-futár bedobott egy értesítőt és eltűnt...17-18-óra között mehetek érte... :((( ......nah elmentem érte...értesítőt nézem"aug.18.ajánlott"... :F ...csaj a postán keresget 15-20 perce...mondom neki"...a postásukat be kéne má' iratni iskolába me'még olvasni se tud... :DDD ...ez nem ajánlott lessz hanem utánvét'..."nő csendben keres tovább,mindenki kucog...még 5 perc után hozza a csomagot és engem oltogat"...ez nem ajánlott hanem utánvét...azé' igazán szóhatott vona..."... :W ...én meg neki"azé' ki is hozhatták volna azt a borítékot 1200 forintér"... :((( ...erre a csaj duzzog hogy ne vele veszekedjek,mire a válaszom"Hát kivel?Az utcán magamba?Én magával,maga meg csapja nyakon a postásukat!"... :P ...na itt már volt röhögés is...
    ...hazavisz...kicsom...megnézeget...olvsom rajta:3.2GHz,Philippine... :C ...gépbe behelyez...pasztácskapötty...hűtő rákínlód...törörö-törörö...bekapcs...BIOS ezt írja:
    Name: P4 3200MHz
    Courent Speed: 2800MHz
    szorzó: 14 locked... :F ...
    ...probálom állítgatni jobbra-balra (nem össze-vissza) ugyanúgy lock...de akkor miért írja rá az Íntel hogy 3.2GHz :F nem értem...azért nem olyan rossz a proci...ez is megyeget 3500-on...sebaj megy ez még feljebb is...
    ...most ismét zárnom kell soraimat...azért folyt.köv.

    ...U.I.:ha esetleg valaki olvssa és tudja megoldást,ne hagyjon szenvedni árulja el a megoldást priviben lécci...THX...

    [ Szerkesztve ]

    ×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Aktív témák