Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    Nos én karácsony óta tervezek VGA vásárlást,akkor a választásom a HD5870-re esett de sokan mondták hogy várjam ki a fermit,mindjárt ittlesz,aztán jöttek a hírek hogy késik meg minden és végül:Bemutatják a CES-en Január 7-10. között.Mondom jólvan közben nem jön ki semmi olyan cím amihez kéne a kártya igazán úgyhogy egye fene kivárom,ittvolt a CES,végigolvastam a fórumot ezt a topicot is meg a fermis hírek topicját is volt olyan link ahol azt írták 36%-al gyorsabb lesz mint az 5870 utána jött olyan hír amibe azt mondták hogy maximum ugyanolyan gyors lesz de 300 Wattot fog fogyasztani és volt már vagy 2millió féle állítás úgyhogy bele untam,meg szeretnélek kérdezni titeket hogy jelenleg és ebben a pillanatban kizárólag játék céljából és semmi egyéb céljából szeretnék venni egy HD5870-et,szerintetek lesz-e a HD5870 jelenlegi(!) árában egy olyan egymagos fermi ami megveri játékteljesítményben jelentősen(3-4% nem számít annak) vagy érdemes megvenni az 5870-et?Igen tudom,azért is érdemes lenne kivárni mert csökkenhet az ára ha kijön a fermi még talán akkor is ha nem olyan lesz amilyen,remélem már kb-ra sejtitek a választ mert elég sokat vártam már és kezdek végleg beleunni de nem akarok rossz döntést hozni.

Új hozzászólás Aktív témák