Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz KAMELOT #15031 üzenetére

    Pontosan! Engem pont a hetekben keresett meg 3 ismerős is, hogy gépet szeretnének vásárolni. Én mindenkinek azt tanácsoltam, hogy várja meg míg kijön a Pascal. Már csak azért is, mert ha használtban is gondolkodnak, azoknak is lejjebb fog menni az áruk, ráadásul gondolom több garanciális kártya is felkerül majd apróra olcsóbban (pl őár hónapos 970-esek hosszú gariidővel).

    Más kérdésem viszont lenne: Maxwell esetében nem követtem annyira a launch árak alakulását. Előző generációkban nem figyeltétek, hogy a kártyák launch-kori mára ára kb hány hónap múlva csökken (csak úgy saccra előző genek gyakorlatának mintájára)? Nem konkrét árakra vagyok kíváncsi mert azt senki sem tudja, pusztán azon gondolkodom, hogy júniusban de még júliusban sem biztos, hogy belefér a költségvetésembe egy 1080 és ha már ott tartok akkor lehet várnék egy árcsökkenést, persze addig is tovább figyelem, hogy mire képes a Pascal. :DD

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák