Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Találtgyerek #35677 üzenetére

    Az igazat megvallva nem próbáltam. Mivel bányászkártyát vettem nem merem megkínozni. Talán majd később mikor már nem lesz annyira új és a kisördög hatalmába kerít. :D A proci sincs a helyzet magaslatán, most próbálok pár hőcsövet beépíteni a hűtés megsegítésére. ;] Na ez egy régi laptop és tudom ez nem versenyezhet egy főleg mostani asztali kiszereléssel sem. Van olyan probléma is hogy ha itt valami tönkre menne akkor az bajos lenne orvosolni mivel ezt a laptop vonalat leépítették, szinte már semmi sincs hozzá.
    Használom biztonságosan ameddig tudom, és figyelem ti mit műveltek vele. :) :R

    Talán még annyit ilyen kártyát amit én használok még nem találtam eddig megszemlézni másnál mit hoz. Kár, kíváncsi volnék mit lehetne biztonságosan vele még kihozni, ugyanakkor igaz ezt én is megtehetném csak most még jelenleg nem akarom próbára tenni a szerencsémet mi ért, mert kicsit belefáradtam most ebbe a projektbe. :R

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity RTX 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák