Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snecy20

    nagyúr

    válasz proci985 #88469 üzenetére

    " pont amiatt amit irtal gyakorlatilag mindenhol VGA limited lesz"

    Ezt még nem monitoroztam külön, illetve nem elemeztem, de mintha olvastam volna valahol hogy a 3 kijelzős megjelenítés esetén megnő a CPU használat - pláne abban az aspektusban, hogy még egy bika VGA-val is inkább csak a med-high lehet becélozva, élsimitások, szűrök nélkül, vagy nagyon alacsonyra véve. VGA limit lesz, de ezzel azért árnyalva lesz a kép, hogy nem a klasszikus fajta VGA limit.

    ''AAval ovatosan (implementaciotol fuggoen draga), SSAAt meg el kell felejteni''

    A jelentős látómező növekedés miatt eleve fél méterrel hátrébb leszek a szokásosnál, így a recék különösebben nem lesznek problémásak mert nem fogom észrevenni őket adott távolságból, ezáltal is lehet nyerni majd némileg a sebességen. Amíg egy monitoron voltam, ezek az AA, SSAA és társait eléggé szerettem bekapcsolni.

    "ja igen, borderlands2t mindenkepp probald ki, az valami egesz elkepesztoen zsenialis multimonitorral''

    Fent van pont, és nagyon jól fut valóban, de már a saját korában is jól ment kb. közepes vasakon is. :K

    [ Szerkesztve ]

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Új hozzászólás Aktív témák