Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz cyberkind #73414 üzenetére

    hat azert a sztori par helyen eleg horrorfilmbe hajlik es vizualisan neha hellraiser szinten meredek cuccokat is bevallaltak.. meg nekem elegge tetszik, a szimbolikaja es a tajepiteszete ennek eddig a legjobb a masodik resz mellett.

    SPOILER:

    a kepen lathato valaki szvsz a white slavery (heroinfuggoseg) allegoriaja. a teljesen nema fohoshoz valo visszateres (kettoben volt ilyen utoljara de az akkor epp meno volt) is erdekes. ugy hogy nem vagyok a vegen van egy elmeletem, hogy Rocky Rookie egyben itt Pétert is jelenti -a koszikla-, vagy a jatekos siman az apokalipszis angyala bar utobbi lehet megdol a lezarasban.

    /SPOILER

    egyebkent eddig meglepoen keves bugot lattam. par minor grafikai glitch es kb ennyi.

    aztan szerintem este megnezem a multit, meg meg kene talalnom hogy hogyan mentek, meg akarom nezni a masodik (harmadik) befejezest is es lassan ott tartok (nagyon gyorsan vegig lehet rajta futni ha az ember FC2-3-4 maratonnal melegitett es szisztematikusan mozog a hatalmas terulet es a raklap tennivalo ellenere).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák