Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dendytv

    senior tag

    Előre is bocsánatot kérek az OFF-tól de nem tudom máshol megkérdezni ! Jah és amúgy be van rendelve a 1050 Köszönhetően nektek ezer köszönet a segítségért ! :R :R :R

    Az eladó egyezik velem azon, hogy a HD5870 félszer erősebb az én mostani R7 360 2GB OC-m nél ! amit én nagyon nem hiszek el persze tudom, hogy az R7 sem egy Isten kártya de azért nehogymár ! ! És azt állítja, hogy 15.000FT nem kérhetek többet mert nem ér többet. Hozzá teszem azt, hogy Még csak egy évet sem volt használva a kártya a hő fokot is mindig néztem nála rendesen,soha nem lépte túl a 72-fokot ! És minden játék nálam elég szépen futott még a múlt hétvégi For Honor BETA is High grafikai beállításokon ment de persze 1280x1024 es felbontáson ! És nagyon nem hiszem el,hogy egy HD5870 hozná ezt a szintet valamint nagyon keveslem érte azt a 15.000FT hol ott én 35.000-ért vettem ! És ahogy írtam is nem volt még egy évet sem használva 2015.május-ában vettem ! És meg volt becsülve ! Tehát most akkor mennyivel jobb az én R7 360 2GB OC-am a HD5870-től illetve menyit kérhetek el érte még 2-év Garanciával !? Tudom, hogy ez a Topic nem ezért lett létrehozva de ebben szeretnék segítséget kérni hisz én nem vagyok egy Isten tudja milyen ész ezen a területen. Minden segítséget előre is köszönök :)

    Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Új hozzászólás Aktív témák