Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mtomi86

    csendes újonc

    Sziasztok! Szombat óta használok boldogan egy Gigabyte GTX 1050Ti 4GB G1 Gaming videókártyát. Ennek a kártyának ugyebár az oldalán van két ledes világító felirat amit lehet progamozni a kártyához kapott Aourus Graphic Engine nevű programmal. Na most, eddig hibátlanul, tökéletesen működött is ez a funkció, mindent csinált amit beállítottam, villogott, átmenetesen változtak a színek rajta stb. A mai napon este mikor bekapcsoltam a gépet pedig az fogadott, hogy folyamatos fehér színnel világított mindkét ledes felirat és akármit állítottam be neki semmire sem reagált. Már újratelepítettem az Aourus programot is, majd letöröltem, megpróbáltam a Gigabyte Extreme Engine programmal is működésre bírni a ledeket de semmi. Teljesen új konfigról van szó aminek eleme ez a videókártya, friss Windows 10 stb. 4 napos az egész gép. Esetleg tapasztaltatok már ilyen hibát? Mi okozhatja, vagy valami jelzés értékkel bír ez, hogy ezt produkálja a ledes része a kártyának? Az hozzátartozik még, hogy néha ha hosszabb időre elmentem itthonról akkor a táp hátulján a főkapcsolót lekapcsoltam 0 állásra, nem tudom emiatt okozhattam e kárt a kártyában vagy ez jelentéktelen információ esetemben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák