Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnK

    aktív tag

    Sziasztok!

    VGA beruházás előtt állok és az már biztos, hogy 4 GB-os GTX 1050 Ti-t veszek. (RX 470 NEM érdekel)

    Az MSI-ve és Gigabytetal is volt már rossz tapasztalatom, ezért az ASUS mellett döntenék ismét.
    Az is biztos, hogy 2 ventilátorost vennék és ebből összesen 3 típust lehet kapni anélkül, hogy árról beszélnénk:

    ASUS EX-GTX1050TI-O4G
    ASUS STRIX-GTX1050TI +1000 Ft
    ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING +5000 Ft

    Kérdésem, hogy megérik az egyes ugrások a felárat? Én a lehető legjobb ASUS modellt akarom venni, de tanácstalan vagyok. Tudom, hogy a Strix órajelei valamivel jobbak és félpasszív kártya és ez a felár talán nem is sok a hozzáadott pluszokhoz képest. ASUS GTX 750 Ti 2 GB-ost cserélnék le. Annál emlékszem a Strix verzió jóval drágább volt. Én magamtól nem fogom a VGA-t tuningolni tehát ez is mellettük szólna.

    Az alábbi gépbe kerülne:
    Fractal Design Core 3000 - FSP Raider 550W - B150M PRO4 - INTEL CORE i5 6600 - be quiet! Pure Rock - be quiet! Pure Rock - Asus GTX750TI-OC-2GD5 - Samsung 840 EVO 120 GB SSD - 7200RPM 64MB Blue Caviar WD10EZEX 1 Tb - Samsung SH-224

    Alkalmi játékra kell max. 1600x1200, szükség esetén 1280x1024 felbontásra a kompromisszumok vállalása mellett. Az nem szempont, hogy a processzort kihajtsa, mert azt jól tudom, hogy egyik sem fogja. Legalább 3 évig nem lesz cserélve az új kártya.

    Köszönöm, ha bárki érdemben tud tanácsot adni a komplex problémámra. :R

Új hozzászólás Aktív témák