Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz egykori #10 üzenetére

    4 éves a Norton fiókom, nincs vele semmi gondom, böngészőn keresztül a régi jelszavammal (16 karakter) is simán betudtam bármikor lépni.

    Úgy gondoltam nem birkózik meg ezzel a nehéz jelszóval a program (mégiscsak béta verzió), ezért 1 hónappal ezelőtt átállítottam a születési dátumomra (nap/hónap/év), ami csupán 6 karakter, dehogy ezt sem fogadja el, az már abszurd.

    Hála az Identity Safe felhőbe küldésének, alapkövetelmény, hogy csatlakozzak a norton fiókomhoz, de mivel itt sem fogadja el a megadott jelszót, így nem tudom használni ezt a funkcióját a programnak, csodás.

    Egyszerűen bugos az új verzió, és emiatt nem csinálok egy új Account fiókot, nem látom értelmét. Ez a legnagyobb hibája a programnak, emellett eltörpül a többi (több tucat). Szerencsére visszamenőleg az előző évi verziókat 1 évig támogatják, kap új programfrissítéseket és a toolbar is frissül időben, ezért nem izgulok annyira.

    Roli27: most feltettem élesben a bétát, mondom az mégis más, mint virtuális gépen. De nemsokára törlöm is és megy vissza a 2012-es verzió, azzal nincs semmilyen gondom. Nem kicsit felhúzta az agyamat a program. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák