Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz frame>24 #9880 üzenetére

    Hmm. Szerintem az van, hogy bármikor szívesen megdöngetne, ha éppen nincs senkim jellegű "engem mindig megtalálsz" mondat volt, de meglehetősen elegánsan és visszafogottan előadva. Jókisfiús vonásokat egy darabot sem láttam rajta. Tar fejjel, huncut szemekkel, egy friss több öltéses szemöldökcsont sérüléssel (két hete fejre állt a bicajjal) tarkítva az összbenyomást. Magas is volt, sportos is, és olajos kesztyű volt a kezén, tehát alapvetően machós is, amire én teljesen bukok. Imádom, ha egy pasasnak néha bicikli-, vagy fegyverolaj, esetleg gépzsír szaga van. Attól olyan "cselekvő vagyok, a két kezemmel dolgozom" hatást vált ki belőlem.
    Meg a "Mosómedve" becenevemhez hű pancsolási ösztöneimet is jelentősen megmozgatja az ilyesmi. Nem érdekes. A lényeg az, hogy ha 4 héttel korábban, amikor már sokadjára köszönt nekem, szalad ki elém, akkor most randiznánk. De azóta bepasiztam, ráadásul jól is érzem magamat a fiatalemberrel, és most így nem mozdultak meg bennem a háremtartási ösztöneim. Öregszem, vagy mi. ;] ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák